Paprikakala

laupäev, 29. juuli 2006

Et mina olen viimasel ajal täistuuridel puhanud ja oma köögis süüa teha pole eriti mahti olnud, siis pole ka siia eriti midagi panna, aga miskit siiski (mustikate jahtimise ja muu vahele).


Paprikakala
 • Valget kalafileed (pildil latikas)
  Paprikat vastavalt värvieelistusele
  Sulatatud juustu
  Kohvikoort olenevalt vormi suurusest
  Väikseid värskeid kartuleid
  Soola, pipart, hakitud siledalehelist peterselli
Kala tuleb fileerida või olla mugav ja tuua filee poest. Kala riputada üle pipra ja soolaga, soovi korral piserdada sidrunimahlaga. Jätta maitsestuma.
Kartulid pesta harjaga ja panna soolasesse vette keema.
Paprika puhastada ja lõigata paari sentimeetri paksusteks viiludeks.
Maitsestatud kalafilee lõigata parajateks juppideks nii, et need rulli keeratuna paprikaviiludesse mahuks.
Fileejupid keerata rulli ja panna paprikaviiludesse. Kalale asetada lusikatäis sulatatud juustu.
Rullid tuleb laduda mõõdukate vahedega kõrge servaga küpsetusvormi ja kallata vahele 1-2 cm kõrguselt kohvikoort või koore ja puljongi segu ning puistata sellesse hakitud peterselli ja soovi korral sõrmeotsaga soola (puljongile pole soola vaja lisada).
Küpsetada 200 kraadini eelsoojendatud ahjus kuni kala on küps ja paprika pehme - ca. pool tundi olenevalt rullide paksusest.
Serveerida keedetud värske kartuliga.Kala võib asendada õhemaks tambitud ja maitsestatud kanafileega ning katta näiteks sobiva hallitusjuustuga ja täita hoopis punaseid paprikaid, koore võib asendada koore-puljongiseguga... variante on palju, üks põnevam kui teine.5 kommentaari:

Pille ütles ...

Nii et leidsid ikka mustikaid?
Päris huvitav idee sedasi kalafileesid paprikaga serveerida. Panen kõrva taha!

Thredahlia ütles ...

Leidsin... ühe ja siis teise... ja siis kolmanda... paari tunniga lausa peaaegu kaks liitrit :D

H ütles ...

Tänud hea retsepti eest, minul küll oli kala asemel sealiha ja värske kartuli asemel vana. Ning kartuli panin ka sinna samasse panni peale. Toit tuli nii hea, et isegi minu 5 a tütar ütles oi kui maitsev.

Thredahlia ütles ...

Tore, et maitses. Hea lugeda, et kellelegi neist retseptidest kasu on :)

Anonüümne ütles ...

情趣用品,情色,成人,A片,自拍,情趣用品,色情,成人影片,色情影片,免費A片

情趣用品,成人網站,A片下載,日本AV,做愛,情趣用品,美女交友,A片,辣妹視訊,情色視訊

情趣用品,色情聊天室,聊天室,AV,成人電影

A片,aio,av女優,av,av片,aio交友愛情館,ut聊天室,聊天室,豆豆聊天室,色情聊天室,尋夢園聊天室,080聊天室,視訊聊天室,080苗栗人聊天室,上班族聊天室,成人聊天室,中部人聊天室,一夜情聊天室,情色聊天室,情色視訊,美女視訊,辣妹視訊,視訊交友網,免費視訊聊天,視訊,免費視訊,美女交友,成人交友,聊天室交友,微風論壇,微風成人,sex,成人,情色,情色貼圖,色情,微風,聊天室尋夢園,交友,視訊交友,視訊聊天,視訊辣妹,一夜情

情趣用品,情趣用品,情趣,情趣

情趣用品,A片,AIO,AV,AV女優,A漫,免費A片,日本AV,寄情築園小遊戲,情色貼圖,色情小說,情色文學,色情,色情遊戲,一葉情貼圖片區,色情網站,色情影片,微風成人, 嘟嘟成人網,成人,成人貼圖,18成人,成人影城,成人圖片,成人影片,UT聊天室,聊天室,豆豆聊天室,尋夢園聊天室,080聊天室,080苗栗人聊天室,080視訊聊天室,視訊聊天室

情色,A片,AIO,AV,日本AV,色情A片,AV女優,A漫,免費A片,A片下載,情色A片,哈啦聊天室,UT聊天室,聊天室,豆豆聊天室,色情聊天室,尋夢園聊天室,080視訊聊天室,080聊天室,080苗栗人聊天室,免費視訊聊天,上班族聊天室,080中部人聊天室,視訊聊天室,視訊聊天,成人聊天室,一夜情聊天室,辣妹視訊,情色視訊,成人,成人影片,成人光碟,成人影城,自拍

情趣用品,情趣用品,情趣,情趣,情趣用品,情趣用品,A片,A片,情色,情色

情趣用品,A片,aio,av,av女優,a漫,免費a片,aio交友愛情館,a片免費看,a片下載,本土自拍,自拍,愛情公寓,情色,情色貼圖,色情小說,情色文學,色情,寄情築園小遊戲,色情遊戲,嘟嘟情人色網,一葉情貼圖片區,色情影片,情色網,色情網站,微風成人,嘟嘟成人網,成人,18成人,成人影城,成人圖片,成人貼圖,成人圖片區,成人小說,成人電影

Postita kommentaar